Hakkımızda

Yalçın Bobinaj


Yalçın Bobinaj sektörde 20 yıldır hizmet veren ve çekirdekten yetişmiş profesyonel çalışanlarımız ile edinmiş olduğu engin tecrübe ve bilgisiyle bu konuda uzmanlaşmış kadrosuyla günümüz teknolojisini yakından takip ederek sektördeki saygın ve belirgin yerini almıştır.

Firma olarak gelecek hedeflerimize kaliteden asla ödün vermeden dürüst ve ilkeli hizmet anlayışı ile çalışmak prensibine bağlı kalarak hizmet vermeyi amaç edinmiştir. Bobinaj, Motor Sarım sektöründe yaptığımız ARGE çalışmaları sonucunda teknolojiye ve yeniliklere uygun çalışma mantığı ile daha ileriye götürmek için özverili ve iddialı çalışmalarımızı aralıksız olarak sürdürmekteyiz.
Bu doğrultuda referanslarımız müşterilerimizdir. Firmamız kurulduğu günden itibaren kaliteli ve hızlı servis hizmeti anlayışı ile hizmet vermektedir. Bu anlayışlı her türlü elektrik Motoru Tamiri, Bakımı, Bobinaj Sarımı ve Onarımı işlerini yapmaktayız.

Hizmetlerimiz arasında A.C Motor Sarımı, D.C Motor Sarımı, Servo Motor Sarımı, Alternatör Sarımı, Orta Gerilim Motor Sarımı, Elektro Magnet Bobin Sarımı , Özel Fren ve Kavramı Bobin Sarımı, Transformatör Sarımı, Kaynak Makinesi Sarımı, Alçak Gerilim – Orta Gerilim – Kuru Tip Trafo Sarılımları Her marka Su Pompası, Hidrofor, Yüksek Basınçlı Santrifüj, Kademeli ve Salyangoz Tipi Pompa Bakım ve Revizyonu yapılmaktadır.

Motor Sarımı (3)
Motor Sarımı (1)
Motor Sarımı (5)