Kule Vinç Motor Sarımı

Kule Vinç Motor Sarımı bilinen adıyla sadece vinçler ağır yük kaldırmada ve özelliğine göre bir yerden bir yere taşınmasında kullanılan ağır iş makinalarıdır. En önemli kısmı vitesle ya da elle hareket ettirilen çark çemberidir. Bu çember sayesinde çelik halatıyla kaldırılması istenilen malzemeyi kaldırabilir ve özelliği var ise taşınabilir.

Kule Vinç Motor SarımıElektrikli Vinçler günümüzde pek çok iş sahasında kullanılmaktadırlar ve kullanıldıkları alana göre adlandırılmaktadırlar. Gemi makine dairesi vinci, enerji santralleri vinci gibi. Elektrikli vinçleri kullanmak özel bir eğitim gerektirir. Çünkü elektrikli vinçler ağır iş makinaları sınıfına girmektedirler.

Elektrikli Vinçler gibi ağır iş makinalarını kullanabilmek için bu amaçla açılan kurslardan eğitim almak ve neticede de başarılı olup sertifika almak lazımdır. Elektrikli vinçlerin en çok kullanıldığı ve en çok verim alındığı alan hiç şüphesiz gelişen ve büyüyen sektörü ile inşaat sektörüdür. Günümüzde artık insanlar büyük, görkemli ve mühendislik harikaları olan binalar yapmaktadırlar. Bu konuda da inşa aşamasında elektrikli vinçlerin rolü yadsınamaz elbette. Çünkü bu devasa binalar yapılırken devasa inşaat parçaları kullanılmakta. Bu devasa parçaları metrelerce yukarıya kaldırıp hatta yerine taşıyıp yerleştirme işlemi de vinçlere düşüyor.


İstanbul Motor Sarımı | Bobinaj Sarımı Ustası

Hemen Ara:  0(553) 302 88 55  | WhatsApp Destek: 0(553) 302 88 55


Kule Vinç Motor Sarımı

Bu tür büyük çaptaki işlerde kullanılan vinçler daha küçük çapta olanlarıyla daha küçük, günlük işlerde de kullanabilirler. Mesela aracınız yolda kalsa bir çekiciden yardım isteseniz size muhtemelen üzerine küçük bir vinç monte edilmiş hafif bir iş makinası ile gelecektir.

Her Çeşit Motor Bobinaj Sarımı Yapılır | Facebook Sayfamızdan bizi takip edebilirsiniz.


Vinç Motoru Sarımı Kule Vinç Motoru Sarımı

Motor Sarımı | Bobinaj Sarımı Ustası

Kule ve Vinç Motor Sarımı

Pazartesi - Cuma: 08:00 - 20:00
Cumartesi: 08:00 - 17:00
Pazar: Kapalıyız

HEMEN ARA

0(553) 302 88 55